Денот на благодарноста Бафало карирана украс украс за есенско украсување украси Денот на благодарноста на венецот лак пад Бафало карирана лента виси знак занает п
  • Неодамнешно

Денот на благодарноста Бафало карирана украс украс за есенско украсување украси Денот на благодарноста на венецот лак пад Бафало карирана

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на производот : 24 парчиња украси со карирани биволи и 1 парче голем пад на Денот на благодарноста лак, падот на лакот и падот на биволите, карирани украси се добри за висење на дрвениот украс на дрвјата, додадете ги украсите на есенското дрво за да паднат венец и венец или користете ги како украси на подароци Падот на украсите за дрво : Убава декорација на есенско дрво за есенска забава, можете да го обесувате украсот на падот и благодарноста на венецот на вратата, а занаетите за висечки желби се печатат од едната страна со портокалово биволско карирано, друга страна е празна за вашите потреби за DIY , можете да сликате на неа или само да го напишете вашето име во меморијата во моментот. Апликација за лак на благодарноста : Сетот за украси за проверка на Бафало додава забава на вашата домашна декорација, лак за подароци за благодарници на Денот на благодарноста се погодни за многу прилики, како што се Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, есенската свадба, забавите и така натаму, што може да биде убав пејзаж во вашиот дом . Соодветна големина : Падот на лакот е околу 30 см/ 11,8 инчи во ширина, 50 см/ 19,7 инчи во должина, погоден за декорација на падот на вратите, декорација на есенско дрво, декор на прозорецот, декор на падот, овие украси за Денот на благодарноста се достапни Во различни големини, идеално за Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, wallидот и така натаму. Исклучителна изработка : Нашите комплети за украси од биволски карирани се изработени од квалитетно дрво и заштитени со лак за масло и вода; Карираните украси за Денот на благодарноста се рачно песни и секоја се прави индивидуално. Карактеристики : Денот на благодарноста ви даваат идеални избори да го подарите вашиот lубовник, пријатели, семејство, соседи, колеги или други луѓе на забавата со тематски есен, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките и жетвата.