Групата Хилман 180396 1 1 1 1/4-20 Whiz Lock Nut, 100-пакет
  • Неодамнешно

Групата Хилман 180396 1 1 1 1/4-20 Whiz Lock Nut, 100-пакет

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Орев за заклучување на whiz е името на брендот за еднократно, назаениот орев за заклучување на прирабницата Оревите за заклучување на камшик се отпорни на олабавување со вртежен момент или вибрации. Цинк-позлатена за умерен отпор на корозија. Земја на потекло : Кина. Орев за заклучување на whiz е името на брендот за еднократно, назаениот орев за заклучување на прирабницата. Оревите за заклучување на камшик се отпорни на олабавување со вртежен момент или вибрации. Цинк-позлатена за умерен отпор на корозија. Земја на потекло : Кина. Докажано е опис на описот на производот, едно парче, ол-метални, бесплатни вртења на вртење на вибрации и разновидни други сили. Долната, или површината на лежиштето на прицврстувачот, има серија спирални серии, или заби, за да обезбеди заклучување, сигурен држач. Примената на оваа орев е едноставна како да се врти.