Означување на знамиња-120 пакувања-4x5 инчи-фло портокалова и жолт двор влогови за тревник, наводнување мали знамиња градинарски маркери знамиња на удели од 15 инчи бе?
  • Неодамнешно

Означување на знамиња-120 пакувања-4x5 инчи-фло портокалова и жолт двор влогови за тревник, наводнување мали знамиња градинарски

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Две пакувања во боја за разликување на различни области, видови на растенија или различна невидлива ограда од подземјето - овие знамиња на тревникот се одлични за сопствениците на кучиња и можат да помогнат во граничната обука Користете ги за да обележите невидливи огради и да научите вашето домашно милениче да остане во вашиот двор. Многу повеќеслојна- Користете ги нашите знамиња за обележување на уделот за да ги обележите границите на вашиот двор, растенијата во вашата градина, плановите за уредување или да означите корен што доаѓа за да не патувате. Овие светло жолти заедно со нашите флуоресцентни портокалови знамиња се многу видливи од далечина. Цврсти, и не 'рѓа- Нашите знамиња се залепени, не се завиткани, самиот пол е изработен од челична жица отколку пластична или други метали за подобра издржливост и не' рѓа. Наводнување - Поставување нов систем на прскалки? Користете ги овие знамиња за да ја обележите локацијата за секоја нова глава за прскање. Аериран двор? Означете ги локациите на прскалките за да избегнете оштетување на нив. Другите употреби -ознаки знамиња се од суштинско значење за преместување, привлекувајќи внимание на подземните кабли за комунални услуги за време на изградбата и секако одржување на безбедноста на работното место!. Загарантирано 100% задоволство : Ако од која било причина не сте 100% задоволни од овој производ, ве молиме посетете ни се и ние среќно ќе го вратиме набавката. Ние сме компанија во САД која се стреми да ги задоволи нашите клиенти!. Две пакувања во боја за разликување на различни области, видови на растенија или различна невидлива ограда од подземјето - овие знамиња на тревникот се одлични за сопствениците на кучиња и можат да помогнат во граничната обука. Користете ги за да обележите невидливи огради и да научите вашето домашно милениче да остане во вашиот двор. Многу повеќеслојна- Користете ги нашите знамиња за обележување на уделот за да ги обележите границите на вашиот двор, растенијата во вашата градина, плановите за уредување или да означите корен што доаѓа за да не патувате.