Кингстон месинг KS1161Wll Вилшир широко распространета тапа за бања, 5-1/2 во Спаут дострел, полиран хром
  • Неодамнешно

Кингстон месинг KS1161Wll Вилшир широко распространета тапа за бања, 5-1/2 во Спаут дострел, полиран хром

DEN 2659.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка. Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инсталација со 3 дупки. 1,2 gpm/4,5 lpm стапка на проток на вода на 60 psi. Стандардна 1/2 "IPS врска. 5-1/2 "Спајт дофат. Вклучува појавување на финишот Поп-ап мозоци. Двојни рачки на рачката ги исполнуваат упатствата за АДА. Заврши отпорен на корозија. Идеални за попространи бањи, широко распространетите чешми се повеќе распространети и имаат инсталација од 3 дупки. Вилшир 8-инчен широко распространета тапа за бања со месинг и нејзина одлична цврста конструкција од месинг и премиум полирана хромирана завршница се гарантираат за да ги гламурира Домашен традиционален ансамбл за наредните години. Инспирирајте атмосфера на класична величественост со уникатен привлечност на безвременски дизајни со ова дело. Стилови со најразлични висини, форми и стилови на рачки во опсег до 16 завршувања.