Електрично ќебе за ројак, фланелна ткаенина домаќинство мултифункционална подлога за физиотерапија за греење на вратот за греење на вратот лесен за употреба +- +
  • Неодамнешно

Електрично ќебе за ројак, фланелна ткаенина домаќинство мултифункционална подлога за физиотерапија за греење на вратот за греење на вратот лесен

DEN 767.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетна ткаенина : фино фланел, удобна и дише, пријателска за кожата, мека и издржлива Регулирање на температурата : Три Контрола на температурата на три брзини, 30 ℃/40 ℃/50 ℃ може да се прилагоди по своја волја, а операцијата е едноставна. Контрола на температурата на целосна линија : Вклучете го напојувањето неколку минути за да го почувствувате слојот на топлината на слојот, заштедувајќи време и напор и лесен за употреба. Повеќекратни намени : Може да се прилагоди според потребите на корисникот, совршено за гледање телевизија, читање книги или релаксирање во студени ноќи. Добра услуга : Имаме тим да ги решиме вашите проблеми, доколку имате какви било квалитети или други прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Висококвалитетна ткаенина : фино фланел, удобна и дише, пријателска за кожата, мека и издржлива. Регулирање на температурата : Три Контрола на температурата на три брзини, 30 ℃/40 ℃/50 ℃ може да се прилагоди по своја волја, а операцијата е едноставна. Контрола на температурата на целосна линија : Вклучете го напојувањето неколку минути за да го почувствувате слојот на топлината на слојот, заштедувајќи време и напор и лесен за употреба. Повеќекратни намени : Може да се прилагоди според потребите на корисникот, совршено за гледање телевизија, читање книги или релаксирање во студени ноќи. Добра услуга : Имаме тим да ги решиме вашите проблеми, доколку имате какви било квалитети или други прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.