Бетмен Роденден Материјали | Бетмен Партија Материјали | Бетмен Роденден Украси | Бетмен Партија Украси | Со Балони, Банер, Маса Покритие, Маски, Плочи, Торта Плочи, С?
  • Неодамнешно

Бетмен Роденден Материјали | Бетмен Партија Материјали | Бетмен Роденден Украси | Бетмен Партија Украси | Со Балони, Банер, Маса Покритие, Маски,

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете Го Бетмен супер херој тема на избор за забавна и незаборавна роденденска забава! Комплетот За Материјали За Роденден На Бетмен содржи се што ви треба за лесно, брзо поставување и отстранување Вкупно Парчиња Овој луксузен комплет вклучува доволно украси За роденден На Бетмен и тематски материјали за домаќин и украсување за забава од 16 гости : 8 балони, 1 покривка за маса, 1 Транспарент За Среќен Роденден, маски со 16 карактери, 16 големи хартиени чинии од 9", 16 мали чинии од 7", 16 хартиени чаши, 16 хартиени салфетки и 1 Роденден Е Мој! копче. Украси висечкиот транспарент За Среќен Роденден е совршен начин да додадете визуелен поп на украсите За забави на вашите деца бетмен. Чаршавот отпорен на истекување има димензии 54 "х 84" и треба удобно да одговара на повеќето трпезариски маси од шест лица. Бетмен балони додадете празничен допир на декор.