Романтичнипечење 3 1/4 х 3 1/4 х 1 1/2 100 ПАРЧИЊА Колачиња Кутии Сапун Кутии Чоколадо Тартуф Кутии за 4, Крофна Кутии Макарон Кутии Мини Пекарница Кутии Со Прозорец Пусти К?
  • Неодамнешно

Романтичнипечење 3 1/4 х 3 1/4 х 1 1/2 100 ПАРЧИЊА Колачиња Кутии Сапун Кутии Чоколадо Тартуф Кутии за 4, Крофна Кутии Макарон Кутии Мини

DEN 414.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Топли Совети●продаваме само кутија, а не ја вклучуваме внатрешната тартуфа или која било друга храна €Дизајн} : забавата со кутии За тартуфи го фаворизира Проѕирниот дизајн На Прозорецот, совршен за покажување на вашиот тартуф или друга вкусна храна, изгледа поубаво и поелегантно. ①Прилика За апликација : роденденска забава, свадбени приеми, Божиќни прослави, услуги за дипломирање или други прилики. Quanty & Premium Cuallity Вклучуваат : 50 ПАРЧИЊА кутии за подароци од тартуфи, многу лесни за склопување, многу цврсти и привлечни, што ја прави вашата храна за убава презентација и поелегантна за вашите клиенти. ①Завршена Големина 3 1/4 x 3 1/4 x 1 1/2 Инчи (8,2 x 8,2 x 3,9 СМ) Овие прозорски проѕирни контејнери За Тартуфи се совршени за тартуфи или која било друга мала бонбона одговара на големината, во зависност од големината и стилот на пакување.