Примо Стоматолошки Производи Мбаф200п Микро Апликатори, Фино Розова
  • Неодамнешно

Примо Стоматолошки Производи Мбаф200п Микро Апликатори, Фино Розова

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален за примена на сврзувачки агенси, гравури, хемостатски раствори, облоги на шуплини и откривање решенија Карактеристики свитклив врат за да се олесни поставувањето на материјалите во тешко достапни области. Не-апсорбирачките влакна што не се наведнуваат ги суспендираат растворите дури 1/8 од капката, без капење или истурање. Материјал : Латекс Слободен. Опис На Производот Примо Микро Апликатори Парична Казна Розова (100). Производителот Контакт Информации 888-448-4274.