Чувар Ревитализација На Масло Од Лимон За Мебел Од Дрво - 16 мл-ув заштита, Чисти, Обновува и Штити - 461700
  • Неодамнешно

Чувар Ревитализација На Масло Од Лимон За Мебел Од Дрво - 16 мл-ув заштита, Чисти, Обновува и Штити - 461700

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален за употреба на мебел од подмачкано дрво Ја користи моќта на природното масло од лимон за нежно чистење на натрупаната површинска нечистотија и остатоци. Продира за надополнување на изгубените масла и помага во зачувување на природната убавина на шумите. Одлично за природен, недовршен мебел од дрво покрај мебел од подмачкано дрво. Содржи ув апсорбери за заштита од избледување и промена на бојата од изложување на сонце. Откако ќе го избришете мебелот со Крпа за Прашина Од Чувар, нанесете мала количина Чувар Што Го Ревитализира Маслото од Лимон на чиста, мека крпа. Полски во насока на жито. Намачкајте со чиста, памучна крпа. Произведено Во Сад Чуварот е лидер во грижата за мебел и испорака на квалитетни производи од 1915 година. Опис На производот Користете Чувар Ревитализација На Масло Од Лимон за чистење и ревитализација на вашиот подмачкан, незапечатен мебел од дрво. Ги враќа изгубените масла додека чисти за да го заштити дрвото додадете остави богат сјај. Додадените ув апсорбери обезбедуваат дополнителна заштита од оштетување од сонце и избледување. Чуварот е лидер во грижата за мебел од 1915 година, обезбедувајќи квалитетни производи и услуги за заштита, грижа и поправка на дрво, ткаенина и кожен мебел и производи за постелнина. Поддржани од силата на Корпорацијата Гардсман, најголемиот снабдувач на дрвени завршетоци во светот на индустријата за мебел и кабинети, производите на Гардсмен вклучуваат лакови и средства за чистење за фино дрво, кожа и мебел од ткаенина, како и комплетна линија на производи за одржување мебел за допир, поправка и чистење на место. Чуварот е исто така водечки снабдувач на услуги за поправка на мебел. Посетуваме стотици илјади домови секоја година за успешно поправање мебел - за да знаете дека нашите производи работат! Со речиси еден век експертиза во бизнисот за нега на мебел, Чуварот е воспоставен, безбеден и посветен партнер во одржувањето на убавината и продолжувањето на животот на вашиот мебел.