Водич За Обликување брада, Алатка За Обликување Брада И Алатка За Обликување Брада За Мажи, Шаблон За Тример За Брада За Обликување И Обликување На Брада
  • Неодамнешно

Водич За Обликување брада, Алатка За Обликување Брада И Алатка За Обликување Брада За Мажи, Шаблон За Тример За Брада За Обликување И Обликување

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флексибилен материјал т слајд кога работите со тример Клучот е да се избегне грешката при средување на деколтето премногу високо на вратот и влегување во линијата на вилицата и пределот на лицето. БРЗО мора да излезеш. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА МАЖИ-Создавањето уредно деколте неизмерно ќе го среди изгледот на брадата. Овој специјален дизајн ви овозможува попрецизно и попрецизно да ги обликувате линиите на брадата. ШАБЛОН ЗА ОБЛИКУВАЊЕ БРАДА-со оваа технологија, секој брич, тример или машинка е во состојба лесно да се лизне по рабовите. Обликот и флексибилноста на водичот за коса на вратот се дизајнирани да одговараат на секоја големина на вратот!. ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ И ОСТАНУВА ЦВРСТО НА СВОЕТО место - овој шаблон за брада е полесен за држење и манипулирање и има долг работен век. Можете лесно да ја прилагодите положбата на водичот на вратот за различни природно убави стилови на деколте за брада.