Е-извонредни 6 ПАРЧИЊА 45х40мм Лабораторија Стегач За Цевки За Цевки Со Рамна Вилица Штипки За Цевки За Лабораториски Материјали За Цевки
  • Неодамнешно

Е-извонредни 6 ПАРЧИЊА 45х40мм Лабораторија Стегач За Цевки За Цевки Со Рамна Вилица Штипки За Цевки За Лабораториски Материјали За Цевки

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 45х50мм / 1, 77х1, 97инчКоличина на пакување : 6 ПАРЧИЊА. Изработен од висококвалитетен железен материјал, отпорен на 'рѓа, отпорен на корозија, извонредна изработка, мазен и сјаен, не е лесен за' рѓа. Се користи за лабораториски фиксни латекс цевка вода запре, ефикасно стегање на цевката, контрола на протокот на решение. Широко се користи во хемиско тестирање, научни експерименти, училишна настава и така натаму. Силна применливост, висока отпорност на торзија и компресија, силна сила на стегање, фаќање експериментални материјали нема да паднат. Спецификации Материјал : површинска обработка на железо : Галванизирана Големина : 45х50мм / 1, 77х1, 97инч Тежина : 30 гр Количина На Пакување : 6 ПАРЧИЊА.