18л Нерѓосувачки Челик Вакуум Сушење Пареа Автоклав Стерилизација Машина Со Податоци Печатач SUN18-III-XC
  • Неодамнешно

18л Нерѓосувачки Челик Вакуум Сушење Пареа Автоклав Стерилизација Машина Со Податоци Печатач SUN18-III-XC

DEN 795.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1Комора удрен од Нерѓосувачки Челик (#304,дебелина : 2,5 мм).Прецизниот ЛЦД-дисплеј и напредниот систем за само-тестирање обезбедуваат слободно добивање на работните податоци.Систем за двојно заклучување на вратата за безбедност при работа.Новиот дизајн на резервоарот за вода е на врвот, лесен за чистење.Со алармен систем за резервоарот за отпадни води, избегнувајте ја отпадната вода да влезе во стерилизирачката циркулација, направете го стерилизирањето целосно.