Грако Режими Џогер 2.0 Систем За Патување | Вклучува Џогирање Шетач И SnugRide SnugLock 35 LX Новороденче Седиште, Сион
  • Неодамнешно

Грако Режими Џогер 2.0 Систем За Патување | Вклучува Џогирање Шетач И SnugRide SnugLock 35 LX Новороденче Седиште, Сион

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гума 7 начини да одите, џогирате или трчате заедно додека вашето дете расте. Вклучува Седиште За Детски Автомобил Грако Снугрид 35 LX. Препорачана Употреба : Само Свртена Наназад : 4-35 фунти, до 32", главата мора да биде најмалку 1" под горниот дел од седиштето во автомобилот; Количката држи дете до 50 фунти со години удобно шетање. Реверзибилното седиште за количка може да се соочи со родителот или светот, за вистинското возење додека бебето расте. Кликнете поврзи технологија обезбедува еден чекор, безбеден прилог на новороденче автомобил седиште на шетач. Прилагодливата поддршка за теле му овозможува на вашето растечко дете удобно да вози. Системот За Патување Graco® Modes Jogger 2.0 вклучува количка за џогирање и седиште за автомобил за новороденчиња, што ви дава 7 начини за возење плус се што ви треба за џогирање, сега со подобрена маневрирање за лесна навигација. Оваа количка за џогирање ги има сите карактеристики на удобност и удобност што ви се потребни : гумени гуми исполнети со воздух, безбедносен врзувач, голема ув 50 крошна и доволно складирање.