Цдјуф Прилагодлив Држач За Држач За Микроскоп Метален Столб ОД 25ММ Двоглед Тринокуларен Микроскопски Држач За Држач За Маса Поддршка
  • Неодамнешно

Цдјуф Прилагодлив Држач За Држач За Микроскоп Метален Столб ОД 25ММ Двоглед Тринокуларен Микроскопски Држач За Држач За Маса Поддршка

DEN 780.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ставка : Прилагодлив Држач За Држач За Микроскоп Применливо : Стерео Микроскоп. Погоден : Бинокуларен/Тринокуларен Микроскоп. Карактеристика : Стегач За Маса. Материјал : алуминиумска легура+СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Ставка : Прилагодлив Држач За Држач За Микроскопприменлив : Стерео Микроскоппогоден : Бинокуларен/Тринокуларен Микроскоп Карактеристика : Стегач За Маса : Сребрена, Држач За Глава На Блекмикроскоп : 76ммсоодветна Решетка За Фокусирање : 25мм Столб Дупкасоодветна Дебелина На Масата : Прва Стегач : 0-50мм, Втора Стегач : 0-70мммработење Должина : Околу 565ммматеријал : Алуминиумска Легура+Апсфеатури И Спецификации : Може Да Се Избере Околу 565мм Работна Должинацрна И Сребрена Бојафлексибилен Дизајн, Долга Стегалка За Животна Услуга, метален материјал Од Легура На Алуминиум, може да се фиксира Цврсто И Удобноова Е Само Држач За Држач За Микроскоп, Решетката За Фокусирање Не е вклучена, таа е погодна за бинокуларен и тринокуларен микроскоп, Таа Е Погодна за Микроскопска Глава Која Нишка За Монтирање Е 76мм.