Crosstech Мулти-Употреба Дијамант Бурс 884/014C , Триење Зафат Стебло, Груб Ронки, Закосени Цилиндар
  • Неодамнешно

Crosstech Мулти-Употреба Дијамант Бурс 884/014C , Триење Зафат Стебло, Груб Ронки, Закосени Цилиндар

DEN 1139.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено Со Природен Дијамант Највисоко оценет. Повеќекратна Употреба. Облик : Закосен цилиндар. ОПИС НА производот Crosstech Мулти-Употреба Дијамант бруси се највисоко оценет мулти-употреба дијамант бруси од независна непрофитна стоматолошка едукација и тестирање на производи фондацијата. Постојат над 1200 различни форми и гриз, КРОССТЕХ е единствениот во индустријата што обезбеди една ниска цена за сите нив. Пет бруси по пакет, произведени со природни дијаманти кои произведуваат повеќе површини за сечење отколку синтетички дијаманти; Исто Така, швајцарската техника со повеќе облоги се користи за да понуди највисоко ниво на ефикасност на сечење со помало затнување и издржливост. Едноделните стебла од нерѓосувачки челик со специјална термичка обработка обезбедуваат цврстина, цврстина и прецизност. Производителот Контакт Информации 800-996-0686.