Гео Ф. Трампер Цб Опсег Четка За Бричење Најдобар Јазовец Коса Симулирани Слонова Коска Рачка
  • Неодамнешно

Гео Ф. Трампер Цб Опсег Четка За Бричење Најдобар Јазовец Коса Симулирани Слонова Коска Рачка

DEN 540.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобриот Трампер прави Погуст јазол на влакната од традиционалните четки. ЦБ1 : Ширина на Рачката = 3,5 См Висина на Рачката = 4см Висина на Косата = 5,5 См Цут На Косата = 5,5 см. ЦБ2 : Ширина на Рачката = 4см Висина на Рачката = 4,5 см Ширина на Косата = 5,5 См Цут На Косата = 6,5 см. CB3 : Ширина на Рачката = 4,4 См Висина на Рачката = 4,8 См Висина на Косата = 6 см Цут На Косата = 7 см. Четка за бричење на познавачите. Екстра широка рачка и погуст јазол од традиционалните четки за бричење обезбедуваат навистина луксузна пена. Направено со Најдобрите Влакна На Јазовецот На Трампер. Достапно во 3 големини.