Спартос Повратни Ремени За Глуждот За Кабелски Машини
  • Неодамнешно

Спартос Повратни Ремени За Глуждот За Кабелски Машини

DEN 255.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● ЗЕМЕТЕ ПОНИСКО ТЕЛО НА КОЕ ЌЕ ИМ ПОЗАВИДАТ ВАШИТЕ ДЕВОЈКИ - Спартос Обложени Велкро Ремени За Глуждот ви помагаат да ја постигнете целта на глутевите, четворките, колковите, тетивата, телињата и бутовите кои се подготвени за плажа Дизајниран имајќи ги предвид вежбите за повратен удар за да ги добие тие глутеви фит, фини и цврсти. Тонирајте, исечете ги и затегнете ги мускулите на нозете и глутевите за подобар задник и долниот дел од телото што ќе го запре сообраќајот. ● РАБОТЕТЕ ГО ТОЈ ПЛЕН КАДЕ И да ПОСАКАТЕ - Каде и да вежбате, ремените за глуждот се суштински додаток на вашиот тренинг. Лесен за употреба во теретана или дома - без разлика дали сте на кабелска машина, вежбате нога или користите друга опрема за вежбање. Чувајте го во торбата за вежбање за да бидете секогаш подготвени да му дадете поттик на вашиот плен. Лесни и лесни за носење, тие се прицврстуваат и исклучуваат за само неколку секунди. ● РЕМЕНОТ за ПОВРАТЕН УДАР ПРЕСТАНУВА ДА СЕ ЛИЗГА и ЛИЗГА - со нашиот паметно дизајниран ремен за повратен удар главниот ремен останува на глуждот и не се лизга наоколу. Уживајте во интензивна сесија за вежбање без да се грижите дали вашите ремени ќе се олабават. Нашите ремени содржат густа подлога за поддршка и амортизирање на глуждот. Прилагодливата кожна кука и ремен за јамка за стп значи дека никогаш нема да излезете од тренингот чувствувајќи болно или испукано. ①ЦВРСТИ и СИЛНИ ЗА ТРЕНИНГ БЕЗ СТРЕС-Нашите ремени за глуждот се изработени од квалитетни материјали кои нема да се расипат или да се прилепат. Можете да ги користите тренингот после тренингот-тие нема да се скршат или деградираат. Тешките велкро ремени за враќање се дизајнирани да бидат долготрајни и издржливи. Двојните Челични Прстени д даваат дополнителна удобност и сигурност кога ќе се прицврстите на опремата за теретана. НИЕ ГИ САКАМЕ НАШИТЕ КЛИЕНТИ, НАРАЧАЈТЕ СЕГА! - Спартос Тимот За Среќа На Клиентите Со Седиште во САД е тука да помогне во какви било прашања или прашања. Не ги Сакавте Овие Ремени за Глуждот? Само контактирајте не за целосна наплата. Дали некогаш сте морале да користите комунални ремени за глуждот во теретана? Тие плескаат и тријат. Се лизгаат и лизгаат. Тие се евтини и непријатни и изгледаат како да можат да се распаднат во секој момент. Понекогаш дури и мирисаат . Сакате да се качите на кабелската машина и да започнете да градите подобар плен. Но, потребен ви е подобар начин за тонирање и скратување на мускулите на глутето и нозете. Спартос Обложени Велкро Ремени За Глуждот супер-наполнете го тренингот на долниот дел од телото и ставете ги нозете и задникот во форма. Можете да ги користите повторно и повторно без да се грижите за материјалите што ви ги даваат. Без разлика на вашата форма или големина, тие ќе ви стојат цврсто и секогаш ќе останат ставени додека вежбате.