Евергоо 2 Пакет Мека Торба За Шминка за Чанта, 3д Печатена Торбичка За Шминка Со Патент Симпатична Торба За Перење За Складирање Мал Подарок За Торбичка За Жени-Умет?
  • Неодамнешно

Евергоо 2 Пакет Мека Торба За Шминка за Чанта, 3д Печатена Торбичка За Шминка Со Патент Симпатична Торба За Перење За Складирање

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

}Атрактивни Бои : нашата серија торби за тоалети прифаќа живописно 3Д печатење, разни извонредни, смешни и разнобојни теми по ваш избор Понатаму, меката Торбичка од 2 Пакувања е исто така совршена неопходност за секоја сезона во текот на целата година. ●Издржлив Квалитет : Водоотпорна Полиестерска ткаенина со внатрешна обвивка, пренослива и лесна за чистење. Малата конструкција со целата торба се одликува со оваа прекрасна козметичка торбичка која добро се вклопува во вашите комплети за шминка, како што се кармин, сенка за очи и накит. ●Идеална големина : W8, 65" x H5, 35 "x D1, 57", одговара на 7 инчи четка за шминка и 5 инчи кармин. Одлично е да се вклопи во чанта, ранец, рачен или продавница во автомобилот. ●Повеќенаменска : оваа компактна козметичка торбичка одговара на унисекс возрасни, тинејџери, девојки, жени за работна канцеларија и складирање шминка или организатор на патувања или други излети. Сладок Подарок : Оваа разноврсна торбичка може да се користи како торба за тоалет, чанта за монети, организатор за шминка, торба за перење. Одличен подарок за Дипломирање, службено патување, Промоција На Шминка, Роденден, Божиќ, Свадба, Забава и Многу Повеќе!. Мравки изработени од Висококвалитетна полиестерска ткаенина, водоотпорна и отпорна на гребење. Издржлива конструкција карактеристики оваа торба со молив добра форма и се протега за добро да се вклопи во вашиот молив, гума за бришење, лента, степлер, ножици, клипови, боички, острилка и линијари должина 20см.