Канон ПФИ-102М 0897Б001АА ИПФ500 ИПФ600 Ипф700 Резервоар За Мастило Во Малопродажна Амбалажа
  • Неодамнешно

Канон ПФИ-102М 0897Б001АА ИПФ500 ИПФ600 Ипф700 Резервоар За Мастило Во Малопродажна Амбалажа

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Паметни касети кои обезбедуваат тековни повратни информации за статусот за јасни, Остри резултати без претпоставки Црни отпечатоци со ласерски квалитет на специјализирани ХАРТИИ ЗА ХП, филмови за транспарентност и обични хартии. Индивидуално заменливи касети со мастило во боја кои заштедуваат пари и спречуваат отпад од мастило. Издржлив дизајн. КАНОН ПФИ-102М МАГЕНТА МАСТИЛО РЕЗЕРВОАР 130МЛ.