Креативност Надградба Прилагодливи X Y Оска Синхрони Истегнување Појас Исправи Затегнувач Комплет v2 Верзија Компатибилен Со Sidewinder X1/ X2/ SW-x1 3d Печатач
  • Неодамнешно

Креативност Надградба Прилагодливи X Y Оска Синхрони Истегнување Појас Исправи Затегнувач Комплет v2 Верзија Компатибилен Со Sidewinder X1/ X2/

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Висококвалитетни Материјали● : тие се направени од алуминиум, добро дупчење СО ЦПУ, третман на сина површина, изгледа деликатно €Висок Квалитет Q : најновата верзија На Y оската може да го покрие целиот крај на алуминиумскиот профил, постабилна од претходната генерација верзија на проблемот со покривање на алуминиумскиот профил, употребата на подобри материјали, испраќаме 2 парчиња синхрони тркала внатрешен ракав што овозможува користење на оригиналното машинско синхроно тркало, прилагодете го ременот постабилен и поцврст. ® Компатибилност : овој комплет е Компатибилен само Со Страничен Намотувач X1 X2 SW-x1 SW - X2 3d Печатач. ●Лесен За Употреба : Се Користи со ремен од 6 мм, надградете го затегнувачот за затегнување за да ја прилагодите слободата на ременот, многу подобро, многу практично. Вклучува два собрани комплет за затегнување (затегнувач на Оската 1сет Х + затегнувач на Оската 1сет Y), можете да треба лесно да ги инсталирате на вашиот печатач сами.