Висока Изведба 12 Мерач Звучник Жица, Кислород Слободен Чист Бакар - УЛ Наведени Класа 2
  • Неодамнешно

Висока Изведба 12 Мерач Звучник Жица, Кислород Слободен Чист Бакар - УЛ Наведени Класа 2

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА Жица за Звучници Со 2 Проводници Флексибилна Јасна Пвц Јакна Со Поларитет На Црвена Лента Овозможува Брзи, Лесни и Точни Инсталации 12 AGG, 65 Насоки На Чиста Бакарна Жица На Канал Обезбедување На Јасност и Неискривени Сигнали За Сите Звуци Систем. 99,99% Бакар Без Кислород (ОФЦ) Проводници. Компатибилен со Конектори За Гола Жица, Приклучоци За Банана, Врвови за Лопати или Свиткани Приклучоци за Иглички. Ул Безбедност Сертифициран, НЕЦ 725 Класа 2 Оценет За Домашна и Комерцијална Употреба. Секвенцијално Означени На Секои Две Стапки Во Опаѓачки Редослед од Почетокот на Ролната до Јадрото. MAXBRITE ВРВЕН КВАЛИТЕТ 12-Мерач Без Кислород Бакар Проводници Звучник Жица Дизајниран И Конструиран За Да Се Зголеми Ефикасноста На БИЛО КОЈ АУДИО СИСТЕМ ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 12 AWG, 2 Диригент, 65 Заглавени Жици на канал 99.99% Кислород Слободен Бакар Проводници Флексибилни Јасно Пвц Јакна Со Црвена Лента Поларитет Означување овозможува Брз, Лесен И Точни Инсталации Намотан За Лесно Издавање И Складирање UL Безбедност Сертифициран NEC 725 класа 2 ОЦЕНЕТ за домашна и Комерцијална Употреба За Домашни И Автомобилски Аудио Системи Високи Перформанси, Квалитет На Звук за професионални Звучници и Аудио врски.