Лесна Подлога За Полнење А4, Пренослива Лед-Кутија ЗА Трагачи СО Светло Светло На Батерии, Со Затемнета Осветленост За Уметници, Цртање, Скицирање, Анимација
  • Неодамнешно

Лесна Подлога За Полнење А4, Пренослива Лед-Кутија ЗА Трагачи СО Светло Светло На Батерии, Со Затемнета Осветленост За Уметници, Цртање,

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Quralleable Батерија Напојува Q-кутијата за следење на светлината ви овозможува да уживате во практичноста да работите безжично каде и да сакате со вградената батерија Оваа светлосна подлога за полнење може да работи приближно 3,5 часа по целосно полнење. Режимот на батерија и USB моќност се достапни. Quesight-Led Технологија Заштитена Со вид-а4 светлосна подлога за следење, со стабилна и без чекори осветленост, супер светлосна подлога без треперење може да го заштити вашиот вид дури и по долги часови работа. Quistable прилагодлива Осветленост На Светлосната Табела - Едноставно продолжете да го притискате прекинувачот за допир неколку секунди додека не ја добиете саканата осветленост. Таблата за светло за следење може да ја запамети осветленоста на вашата најнова употреба, што ви помага да не мора да правите никакви прилагодувања на осветлувањето следниот пат кога ќе ја користите. - Дебелината на светлосната подлога е само 8мм, а работната површина е 12 "х 8,5" Инчи. Осветлувањето е совршено изедначено, супер светло и без треперење.Дизајнот со ултра тенка и мала тежина ја прави оваа тенка лесна маса погодна за носење. Е компактна и Широка Употреба - Пренослив и компактен дизајн на подлогата за светло за следење е совршен ЗА 2д Анимација, Калиграфија, Втиснување, Пренесување Тетоважа, Витраж и Ватирање.

Light source:
LED