БАКНЕЖ јас Завидувам Магнетни Човечки Трепки За Коса Двојна Јачина Повеќекратни Трепки Лесни За Нанесување, Секојдневни Лажни Трепки Што Се Носат
  • Неодамнешно

БАКНЕЖ јас Завидувам Магнетни Човечки Трепки За Коса Двојна Јачина Повеќекратни Трепки Лесни За Нанесување, Секојдневни Лажни

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Човечки Трепки : Природни За Стилови на Трепки Формулата ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА е направена од најсовремената технологија во индустријата имајќи ги предвид најновите трендови. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : нема повеќе неуреден лепак или дамки за ајлајнер. Едноставно нанесете магнетна обвивка Иенви и закачете ги трепките за моментално заклучување. Никогаш немало полесен начин за носење трепки!. УБАВО ДИЗАЈНИРАНИ : designedономски дизајнирани да овозможат максимална удобност, комплетите за магнетни трепки IEnvy се стремат да обезбедат само највисок квалитет на леснотија и удобност. ПРИРОДНО УНИКАТНО : ниту една штетна или иритирачка хемикалија не значи дека можете да бидете сигурни дека вашите трепки не само што ќе изгледаат одлично, туку и ќе се чувствуваат одлично!. БАКНЕЖ јас Завидувам Магнетни Трепки-KPML01 ® нема повеќе да се борите за неуреден лепак или да барате формула што е компатибилна со вашите омилени трепки.