Phade Eco -Friendly 8,5 Гигантски сламки 1.200 брои - Одржлива морска биоразградлива компостибилна гигантска сламка, индивидуално завиткана, 4 пакувања
  • Неодамнешно

Phade Eco -Friendly 8,5 Гигантски сламки 1.200 брои - Одржлива морска биоразградлива компостибилна гигантска сламка, индивидуално завиткана,

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фајд нуди еко-пријателска слама што одговара на денешните безбедносни потреби, без високи трошоци Фајд сламките се морски биоразградливи, како и информациите за дома, обезбедени за оваа ставка, не претставуваат понуда за продажба на производи обележани или спакувани како морски биоразградливи во Калифорнија, Вашингтон или Мериленд. Фајд нуди еко-пријателска слама што одговара на денешните безбедносни потреби, без високи трошоци. Фајд сламките се морски биоразградливи, како и информациите за дома, обезбедени за оваа ставка, не претставуваат понуда за продажба на производи обележани или спакувани како морски биоразградливи во Калифорнија, Вашингтон или Мериленд.