Делови XMEIFEI ДЕЛОВИТЕ БИТ СЕТ 1 ПЦ ХЕКС ШАНК ТИТАНИУМ ТУНГСТЕН ДИНГ БИТ КАРБИД ПАЛЕ ГЛАСНА КРУСНА КОРТСКИ ГЛАВНА ДРУБИРАЕ
  • Неодамнешно

Делови XMEIFEI ДЕЛОВИТЕ БИТ СЕТ 1 ПЦ ХЕКС ШАНК ТИТАНИУМ ТУНГСТЕН ДИНГ БИТ КАРБИД ПАЛЕ ГЛАСНА КРУСНА КОРТСКИ ГЛАВНА ДРУБИРАЕ

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сетот за вежбање бит се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување во моментов на пазарот Облогата на титаниум ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста. Снабдувања на DIY : Метал. Тип : Центар за вежбање. Материјал : карбид. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена. Запалувањето на бит и точноста и животот се подобри од бакарниот бит; Особено зголемување на цврстината неколку пати, операциите со голема јачина и машинска обработка не се кршат! Шанк : 6,35мм пакет вклучува : 1 битови за вежбање на нишки.