Lightaotao 200pcs наводнување капка подигнување на капка по капење емитувачи на компензација на додатоци за емитери на капење прилагодливо црвено
  • Неодамнешно

Lightaotao 200pcs наводнување капка подигнување на капка по капење емитувачи на компензација на додатоци за емитери на капење прилагодливо

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Анти-ударни емитерски дрипер-Овој емитер за наводнување капка по капка е погоден за разни култури, градини, фарми, оранжерии, Систем за наводнување на дрво- Лесен за употреба, само вметнете го приклучокот во големата дупка на крајот на алатката или притиснете го во дупката каде што не треба да го нанесувате. Делови за наводнување капка по капка- специјален дизајн и фино изработка, најдобрата замена за вашата стара, скршена. Д-капки за зачувување- Производот е лесен, преносен, лесен за употреба и е удобен и практичен врв за капење. Наводнување капка по капка-Овој емитер за наводнување капка по капка е погоден за разни култури, градини, фарми, оранжерии, итн., Анти-ударни емитерски дрипер-Овој емитер за наводнување капка по капка е погоден за разни култури, градини, фарми, оранжерии, оранжерии ,. Систем за наводнување на дрво- Лесен за употреба, само вметнете го приклучокот во големата дупка на крајот на алатката или притиснете го во дупката каде што не треба да го нанесувате. Делови за наводнување капка по капка- специјален дизајн и фино изработка, најдобрата замена за вашата стара, скршена. Д-капки за зачувување- Производот е лесен, преносен, лесен за употреба и е удобен и практичен врв за капење. Наводнување капка по капка -Овој емитер за наводнување капка по капка е погоден за разни култури, градини, фарми, оранжерии, итн. -Материјал : прскалки за наводнување за капење со капење -Производот е лесен, преносен, лесен за употреба и е удобен и практичен врв на капнување против емитер.