ESP-BAT32 ESP32 сигнал табла
  • Неодамнешно

ESP-BAT32 ESP32 сигнал табла

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тестирање на животната средина за модулот за серии ESP32 Загарантиран е квалитетот на ефикасноста на РФ. Ниска цена за поставување на животната средина. Лесно за градење на животната средина за тестирање. За време на тестирањето на производството, таблата со сигнали може да се користи како стандарден уред за комуникација со ДУТ (обезбеден од Еспресиф).