Acalu Piggy Bank for Kids Mini банкомат за движење на хартија за заштеда на пари за заштеда на пари за деца
  • Неодамнешно

Acalu Piggy Bank for Kids Mini банкомат за движење на хартија за заштеда на пари за заштеда на пари за деца

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Безбедни силни материјали】 : Пластика на животната средина АБС; Безбеден дизајн на симулација, без мирис и здрав и не се крши лесно Квалитетна електронска банка за монети е најдобриот подарок за Божиќ и роденден на возраст од 3-10 години момчиња. 【Автоматски ролна за пари】 : Вметнете ги парите за хартија во слотот на горниот дел од банкоматската банка, може автоматски да се вала во слот -машината. И монетите можат лесно да се испуштат одозгора. Многу лесно за децата да користат. (Но, тоа не функционира ако хартијата е премногу стара или премногу мека). 【Висок капацитет за складирање】 : Детска банка за пари може да складира 600 парчиња монети или 100 парчиња хартиени пари. Батерии : 3 x АА батерии (не се вклучени). Заштитете ги личните кул работи на Кид. Нашата квалитетна електронска банка за свинче ќе биде една од омилените играчки за деца. 【Заштита на лозинка】 : Оригиналната лозинка е 0000, можете да се менувате на нова 4-цифрена лозинка. Ако заборавете на вашата лозинка, можете да ја отстраните и инсталирате батеријата по 5 минути. Лозинката ќе биде вратена на „0000“. 【Најдобри подароци за деца】 : Научете ги вашите деца за концепти како што се финансиска одговорност, важноста на заштеда на пари и трошење со оваа електронска банка за свинче за врвен квалитет! Оваа банка за банкомати ќе ужива со годините што доаѓаат за својата едукативна вредност! Дигиталната банка за свинче може да се купи и за возрасни како домашна декорација. 【Безбедни силни материјали】 : Пластика на животната средина АБС; Безбеден дизајн на симулација, без мирис и здрав и не се крши лесно. Квалитетна електронска банка за монети е најдобриот подарок за Божиќ и роденден на возраст од 3-10 години момчиња. 【Автоматски ролна за пари】 : Вметнете ги парите за хартија во слотот на горниот дел од банкоматската банка, може автоматски да се вала во слот -машината. И монетите можат лесно да се испуштат одозгора. Многу лесно за децата да користат. (Но, тоа не функционира ако хартијата е премногу стара или премногу мека). 【Висок капацитет за складирање】 : Детска банка за пари може да складира 600 парчиња монети или 100 парчиња хартиени пари. Батерии : 3 x АА батерии (не се вклучени). Заштитете ги личните кул работи на Кид. Нашата квалитетна електронска банка за свинче ќе биде една од омилените играчки за деца. 【Заштита на лозинка】 : Оригиналната лозинка е 0000, можете да се менувате на нова 4-цифрена лозинка.