Заварување на ајкула 28-5 ајкула 3-инчи од 1/8-инчи од 1/4-инчен пресечен тркало, 5-пакет
  • Неодамнешно

Заварување на ајкула 28-5 ајкула 3-инчи од 1/8-инчи од 1/4-инчен пресечен тркало, 5-пакет

DEN 1049.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 "двојно засилено за сила Двојно повеќе од животот на увезените тркала. САД направија - 5 штука. Изграден до трае. 3" Двојно засилено за сила. Двојно повеќе од животот на увезените тркала. САД направија - 5 штука. Изграден да трае. Овие висококвалитетни, двојни армирани тркала со фиберглас се користат на меленици за умирање, пили за пили и кружни пили. Направени од жито од алуминиум оксид, тие се само за сечење челик.