Hejnar Photo Arca Type 3.25 инчи плоча. Направено во САД
  • Неодамнешно

Hejnar Photo Arca Type 3.25 инчи плоча. Направено во САД

DEN 1512.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3,25 инчен леќа плоча без гребен Долги 3,25 инчи (82,5 мм). Ширина 1,50 инчи. 3/8 инчи дебела. Тежина : 1,4 мл (41g). машински од 6061-T6 алуминиум. Хардвер од не'рѓосувачки челик. Црн тврд палто енодизирана површина. 3,25 инчен леќа плоча без гребен. Долги 3,25 инчи (82,5 мм). Ширина 1,50 инчи. 3/8 инчи дебела. Тежина : 1,4 мл (41g). машински од 6061-T6 алуминиум. Хардвер од не'рѓосувачки челик. Црн тврд палто енодизирана површина. 3,25 инчи плоча за леќи. Еден слот за заробеништво во стилот на заробеништво и една прислушувана дупка од 1/4-20. Две безбедносни постојки. Ова спречува слободен пад кога стегачот не е полн затворен. Заробената завртка ќе биде околу 0,3 инчи над површината на плочата. Ако планирате да користите чинија со слепа дупка, проверете ја длабочината на истата. Можеби ви треба пократка завртка. Дизајнот со двојно депонирање овозможува двојни површини за стегање на железницата.