Комплет за гел за терапија со пигментација 515-640nm со машина за третман на убавина, систем, уред.
  • Неодамнешно

Комплет за гел за терапија со пигментација 515-640nm со машина за третман на убавина, систем, уред.

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сè што отсекогаш сте сакале во професионален систем за намалување и отстранување на хипер-пигмент Брзо поставување, лесно прилагодлив и некомплициран дизајн. Гаранција за доживотно време. Неспоредлива изведба. Брзи докажани резултати користејќи ја последната технологија. Ова може да се врати. 90 ден, 100% гаранција за задоволство. Контактирајте го производителот директно со повикување на бројот на задната страница на упатствата за помош. Сè што отсекогаш сте сакале во професионален систем за намалување и отстранување на хипер-пигмент. Брзо поставување, лесно прилагодлив и некомплициран дизајн. Гаранција за доживотно време. Неспоредлива изведба. Брзи докажани резултати користејќи ја последната технологија. Ова може да се врати. 90 ден, 100% гаранција за задоволство. Контактирајте го производителот директно со повикување на бројот на задната страница на упатствата за помош.