Reskit RSU48-0104-1/48 F-15 затворени издувни млазници за модел на скала GWH
  • Неодамнешно

Reskit RSU48-0104-1/48 F-15 затворени издувни млазници за модел на скала GWH

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производител : Reskit (Украина) Материјал : смола. Опис на комплетот : Необјавен, необјавен. Состојба : Ново. Производител : Reskit (Украина). Материјал : смола. Опис на комплетот : Необјавен, необјавен. Состојба : Ново. Затворени млазници за издувни гасови F-15 за GWH Производител : Reskit (Украина) Сериски број : RSU48-0104 Тип : Надградба на комплетот за авијација Опис : Необјавен, необјавен, комплет не содржи бои и состојба на лепак : ново во кутии Rekommended комплет : GWH Надградба Поставете во кутија.