SBL Cobaltum Nitricum разредување 30 ch
  • Неодамнешно

SBL Cobaltum Nitricum разредување 30 ch

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

SBL Cobaltum Nitricum разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник. Некој производ на хемопатија не е истечен. Опсег на производи. Побарувања засновани врз традиционална хомеопатска практика, а не прифатени медицински докази. Не е оценето ФДА.