Mkono Vinyl Record Storage Storader Modern Album Display Solid Wood Stand со црна метална решетката фарма куќа за домашни украси за винил рекорд, држи до 30 албуми, 11,8'''l x 7''w x 8.7'''h, кафеава, кафеава
  • Неодамнешно

Mkono Vinyl Record Storage Storader Modern Album Display Solid Wood Stand со црна метална решетката фарма куќа за домашни украси за

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум метал и дрвен материјал Рустикален и шик изглед. Прекрасна декорација на фармата за вашиот простор. Чувајте ги вашите записи за складирање заедно и прикажете. Со нов дизајн : Основите на држачот на винил имаат жлебови кои се доволно длабоки за да избегнат лизгање на записите. Може да ги заштити записите од абразија, гребнатини или свиткување. Прикажете ги омилените винил уметнички дела во овој држач за рекорди, убаво рачно изработено винил складирање може да има до 30 албуми. Доста капацитет за да ги соберете вашите винилни записи за да можете лесно да го најдете и пристапите до вашиот винил. Винилскиот рекорд штанд е изработен од цврсто бор дрво и мат црн метал заедно. И двајцата го направија носителот посилен и потрајни за употреба. Лесно е да се соберат и доаѓаат со целиот неопходен хардвер. Совети : За да избегнете рекорди што се свиткуваат откако ќе се потпрете на лентата во облик на U со текот на времето, ве молиме потпрете ги записите на страната на таблата на дрвото на држачот. Овој носител на рекорди за албуми создава прекрасна област назначена за музика и страст. Винилскиот штанд е привлечен и минималистичкиот дизајн изгледа неверојатно до гроздобер рекорден штанд. Покажете ја loveубовта кон музиката и домашниот декор во исто време. И, исто така, работи за одржување книги, списанија и датотеки. Зачувување на просторот : Стенд за приказ на албумот помага да заштедите повеќе простор. Собирање на ЛП заедно, одржувајќи албуми чисти и уредни. Едноставниот модерен стил добро се совпаѓа со различни стилови на украсување на домови. Совршено е да се стави на работна површина, маса, фустан, полица за книги, спална соба, студентски дом, дневна соба и така натаму. Големина : 11,8 '' должина x 7 '' ширина x 8.7 '' висина; Доаѓа со Инсталирање хардвер : 3 парчиња завртки во торба за додатоци, а уште 2 парчиња бр. 1 завртки доаѓаат на крајот на U-цевката, кои треба прво да се одвртат пред да се соберат. „USPTO патент во очекување“. Со нов дизајн : Основите на држачот на винил имаат жлебови кои се доволно длабоки за да избегнат лизгање на записите. Може да ги заштити записите од абразија, гребнатини или свиткување. Прикажете ги омилените винил уметнички дела во овој држач за рекорди, убаво рачно изработено винил складирање може да има до 30 албуми. Доста капацитет за да ги соберете вашите винилни записи за да можете лесно да го најдете и пристапите до вашиот винил. Винилскиот рекорд штанд е изработен од цврсто бор дрво и мат црн метал заедно. И двајцата го направија носителот посилен и потрајни за употреба.