Дајсон хардвер крпа 1/2 инчи 36 x 50 ft, тешка цинк -обвивка за пилешко жица ограда, метална мрежа екранот заварена жица мрежа Поддржува живина кафез кафез заварена жица ?
  • Неодамнешно

Дајсон хардвер крпа 1/2 инчи 36 x 50 ft, тешка цинк -обвивка за пилешко жица ограда, метална мрежа екранот заварена жица мрежа Поддржува живина

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Галванизираната хардверска крпа е изработена од ниска жица со јаглерод челик, и тежок цинк обложена по заварувањето, што може да обезбеди жицата за жица е тврда, докажана од 'рѓа и издржлива ? Големина : мрежата за пилешко жица е лесно да се исече на различни форми и големини, а тоа е отвор од 1/2 инчен со подебел дијаметар на жицата, што е доволно силно за да ги заштити вашите кокошки/зајаци безбедни од животни од глодари. Повеќекратни употреби : Нашата жица ограда е погодна за пилешки кокошки, пилешка жица, хардверска крпа, жица од кафез, мрежа за зајаци, жица за живина, пилешка жица за занаети, екрани, чувари на дрвја, цветни леи, ограда од змија и градина со зеленчук. Висок квалитет : Оградата за пилешко жица исто така може да се инсталира на длабочина од 2 до 3 метри во земјата за да го задржите тревникот да не копа животни. Поради тешката облога на цинк, може да работи под земја многу години без често да се заменува. Услугата Лошата галванизирана стапка на област е помала од 0,1%; а изгубената стапка на жица е помала од 0,001%; ​​стапката на скршена жица е помала од 0,04%, можете да ја купите со доверба. Материјал : Галванизираната хардверска крпа е изработена од ниска жица со јаглерод челик, и тежок цинк обложена по заварувањето, што може да обезбеди жицата за жица е тврда, докажана од 'рѓа и издржлива. ? Големина : мрежата за пилешко жица е лесно да се исече на различни форми и големини, а тоа е отвор од 1/2 инчен со подебел дијаметар на жицата, што е доволно силно за да ги заштити вашите кокошки/зајаци безбедни од животни од глодари.