Lly grontage декоративно канцелариско работно место светло за спална соба LED LED извор Флексибилен метал бронзена маса за ламба
  • Неодамнешно

Lly grontage декоративно канцелариско работно место светло за спална соба LED LED извор Флексибилен метал бронзена маса за ламба

DEN 1574.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 23 * 42см 。 Класичен американски пастирски стил, може да се користи со топли светилки, топло и едноставно. Замрзнато стакло сенка, целото тело на бакарна ламба, врвна технологија. Извор на светлина : E27 (без извор на светлина, треба да се купи); Простор за осветлување : 5-10 квадратни метри. Применлив простор : спална соба, дневна соба, студија, кревет, патека 。. [Големина] : Висина 42см* Ширина 23см [Применливо] : Спална соба, просторија за студии, дневна соба и област за одмор, итн. Извор на светлина, треба сами да го купите) [Материјал] : Сите држачи за ламба на бакар + стаклена абажур (добра светлосна трансмисија) [процес] : лемење, рачен процес на прочистување [боја] : античка бакарна боја1*табела ламбасичен американски пастирски стил, може да се користи со топли светилки, топла и едноставна. Предметот може да биде малку различен од сликата.