Леотард на леотарски женски Fair Microlux Leotard
  • Неодамнешно

Леотард на леотарски женски Fair Microlux Leotard

DEN 318.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% најлон, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Лажијте го предниот и задниот дел со цвест на задниот дел. Мека и издржлива ткаенина отпорна на избледени во најразлични бои. Светличките бои се целосно наредени. Линија на балетски нозе. Машинско миење ладно, лежете рамно на суво. Со лажичка пред и грб и центар на задниот дел, висококвалитетниот резервоар за резервоарот за микролукс леотард е Блох што мора да го има.