Подлога за плоча со плоча со сирење со убаво сирење со железнички шини со 15мм железнички систем за железнички систем DSLR
  • Неодамнешно

Подлога за плоча со плоча со сирење со убаво сирење со железнички шини со 15мм железнички систем за железнички систем DSLR

DEN 607.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетот за монтирање на статив вклучува 2 парчиња железница од 15мм и плоча за сирење 1 парчиња Се користи за долга должина, предни тешки, пакети со камера. Компатибилни додатоци за камера со нишки 1/4 'и 3/8'. Материјал : Алуминиумска легура. Комплетот за монтирање на статив вклучува 2 парчиња железница од 15мм и плоча за сирење 1 парчиња. Се користи за долга должина, предни тешки, пакети со камера. Компатибилни додатоци за камера со нишки 1/4 'и 3/8'. Материјал : Алуминиумска легура. Плочата за сирење е повеќенаменска плоча за монтирање со многу дупки од 1/4 "-20 и 3/8" -16, што ви овозможува да монтирате артикулирање на рацете, прачки, батерии, кутии за конвертори и разни други додатоци на фотоапаратот до вашиот систем за поддршка . Материјал : Алуминиумски легура пакет вклучува : 1* Плоча за сирење2* 15мм железница.