Rico Industries NCAA Unisex Laser Cut Inlaided Standard Chrome Record Plate Frame
  • Неодамнешно

Rico Industries NCAA Unisex Laser Cut Inlaided Standard Chrome Record Plate Frame

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени во САД и увезени Поставена кожна обвивка. Измијте со крпа. Трајната и долготрајна рамка за лиценца мери стандардна 6 x 12,25 инчи. Акрилните инсерти се тимска боја и се украсени со име на тимот. Рамката докажува дека е отпорна на елементите. Две пред-дупчат дупки овозможуваат лесно монтирање. Увезени и завршени во САД. Доверба; Не е збор што се користи лесно овие денови. Во текот на последните 75 години, Rico Industries заработи неспоредлива репутација за доверба и интегритет кај нејзините клиенти. Нашата ласерска пресечена рамка за табличка со хромирана табличка се издвојува против останатите со нејзините подигнати таблички за името на тимот против елегантната рамка на хром. Одговара на сите стандардни регистарски таблички, измерете 6 "x 12. Пред-дупчените дупки го прават ова парче лесно да се обеси на вашето возило и сигурно ќе додаде уште малку возбуда на вашиот погон. Направени во САД и увезени. Поставена кожна обвивка. Измијте со крпа. Трајната и долготрајна рамка за лиценца мери стандардна 6 x 12,25 инчи. Акрилните инсерти се тимска боја и се украсени со име на тимот. Рамката докажува дека е отпорна на елементите. Две пред-дупчат дупки овозможуваат лесно монтирање. Увезени и завршени во САД. Доверба; Не е збор што се користи лесно овие денови.