Неохиј гроздобер антички стил тешка завршница железо хонорарно украсно украсен украсен дом/канцеларија чадор стојат влезен ходник затворен/отворен држач за одењ?
  • Неодамнешно

Неохиј гроздобер антички стил тешка завршница железо хонорарно украсно украсен украсен дом/канцеларија чадор стојат влезен ходник затворен/отворен

DEN 166.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на просторијата Чадорот стои сигурен квалитет и фино изработка цврсто без да се соборува. Штарот за чадор е дизајниран да уредно вклопување во вашата сала или просторијата за комунални услуги. Држачот на чадорот се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Применливо за разни места зазема малку простор и убаво се вклопува во агол од вашата кујна, ходник, дневна соба и канцеларија итн. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку системот за пораки, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме и ќе ви дадеме задоволителен одговор.