Кутија за организатор за складирање на wallид Kkasoe, мултифункционална само-лепетка за организатор, решетката за далечински управувач на домаќинството, за складирање
  • Неодамнешно

Кутија за организатор за складирање на wallид Kkasoe, мултифункционална само-лепетка за организатор, решетката за далечински управувач на домаќинството,

DEN 608.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✤униски дизајн : Постои дупка за полнење на дното, со внимателен дизајн, што е поудобно Можете да ја залепите кутијата за складирање поставена на wallидот на wallидот во спалната соба, масата покрај креветот и масата за кревети. ✤ Посветено складирање : повеќенаменско и удобно складирање. Постојат два мали приврзоци од двете страни на заградата, кои можат да складираат мали предмети како што се кабли со податоци, слушалки и приврзоци. ✤ Ширина употреба : Оваа кутија за складирање монтиран може да се инсталира на wallsидовите на спалната соба и дневната соба, а исто така е погодна за канцелариски столчиња, клупи, итн. Таа е компатибилна со повеќето далечински управувачи и мобилни телефони, и е практична и лесен за користење. ✤material : ABS материјал, 4 различни бои, зелена, розова, сина, жолта боја. Секогаш има оној што ви се допаѓа, и можете да го испратите до колегите или пријателите. Добра само-лепетност, без трага кога е растргнат. Commitmentment : Ако имате други прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен резултат. Кутија за складирање поставена со wallидови, Карактеристики за складирање на далечински управувач за мобилни телефони со порта за полнење : Има дупка на дното на кутијата за складирање, што е порта за полнење, што е погодно за полнење на мобилниот телефон.