Антена од ајкула, аеро -база на перка на покривот за автомобил SUV камион комбе, супер функционално и со база на лепила лента
  • Неодамнешно

Антена од ајкула, аеро -база на перка на покривот за автомобил SUV камион комбе, супер функционално и со база на лепила лента

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Импоктна】 Ако големината на основата на вашата оригинална антена е поголема од 2,36 "x315" (148мм*67мм), оваа антена од ајкула нема да одговара на вашиот автомобил. Кога ќе најдете гребење на овој капак на антената поради транспортот, ве молиме избришете нежно со влажна крпа. 【Универзална】 Одговара за повеќето автомобили кои имаат малку заоблена или рамна површина на покривот за да ја инсталираат антената на ајкулата. Оваа антена на ајкула перка е дизајнирана со уникатен перка со ајкула, да ја постигне целта на декорацијата, оставете го вашиот автомобил повеќе брилијантен. (Нема функција за сигнал). 【Најдобра замена】 Универзалната антена на ајкулата може да ја замени вашата оригинална антена. Како засилувач на сигналот, оваа антена со перниче од ајкула може да го подобри сигналот на возилото со кабел за поврзување FM/AM внатре додека возите. 【Лесно за инсталирање】 Самолеплива инсталација, не е потребно дупчење, само исчистете го и исушете го вашиот автомобил, залепете ја перката на антената на површината. Силна паста, не е лесно да се падне. 【Висок квалитет - Ајкулата на антената на автомобилот е изработена од високо квалитетна технологија за боја. Светла боја, не е лесна за каприз. Водоотпорен, испоинарен од прашина, анти-изложеност, цврста и докажана капка. 【Импоктна】 Ако големината на основата на вашата оригинална антена е поголема од 2,36 "x3.15" (148мм*67мм), оваа антена од ајкула нема да одговара на вашиот автомобил. Кога ќе најдете гребење на овој капак на антената поради транспортот, ве молиме избришете нежно со влажна крпа. 【Универзална】 Одговара за повеќето автомобили кои имаат малку заоблена или рамна површина на покривот за да ја инсталираат антената на ајкулата. Оваа антена на ајкула перка е дизајнирана со уникатен перка со ајкула, да ја постигне целта на декорацијата, оставете го вашиот автомобил повеќе брилијантен. (Нема функција за сигнал). 【Најдобра замена】 Универзалната антена на ајкулата може да ја замени вашата оригинална антена.