Ојолан Девојки девојки сјајни балетски танцувачки скитници за ск
  • Неодамнешно

Ојолан Девојки девојки сјајни балетски танцувачки скитници за ск

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% бронзинг крпа Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење. Здолништето се одликува со еластична лента за половината и едноставна цврста боја, полите на рафли, предната кратка и задната должина. И пенливата бронзена ткаенина површина ќе направи посебен изглед на перформансите на светлосната фаза. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за секоја пригода, празник, секојдневен живот, носење забави, носење танц, фотосесија, сценска изведба и така натаму. Сет вклучува : 1 парчиња здолниште Состојба : Ново со материјал за означување : 100% бронзинг крпа ознака бр. - 6 | - 6 години | - 19,5 "/50см - | 9 "/24cm - 8 | - 8 години | 21"/ 54cm | 10,5 "/27cm- - 10 - | 10 години | -22.