Shypt Hemu Music Box Clockwork Clockwork Design Classic Music Box
  • Неодамнешно

Shypt Hemu Music Box Clockwork Clockwork Design Classic Music Box

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од материјал, силен и издржлив, со прекрасен изглед Креативен дизајн, мазна површина и добро чувство на рака. Квалитетот на звукот е јасен и интересен, изработката е исклучителна, убава и модерна. Божиќна музичка кутија со кристално топка, лесна за употреба. Може да создаде празнична атмосфера за вас и е добар подарок за пријателите на Божиќ. Направено од материјал, силен и издржлив, со прекрасен изглед. Креативен дизајн, мазна површина и добро чувство на рака. Квалитетот на звукот е јасен и интересен, изработката е исклучителна, убава и модерна. Божиќна музичка кутија со кристално топка, лесна за употреба. Може да создаде празнична атмосфера за вас и е добар подарок за пријателите на Божиќ. Име : Музички боксерски материјал : Хемузиз : 26*21*5cmused for : украси, подароци за роденден, Божиќни подароци, студенти награди, итн.Креативниот дизајн, мазната површина и доброто чувство на рака.