Jhbhqkx 39 47 линеарна светлина за приврзоци LED затемнето трпезарија за трпезарија модерна црна другарска осветлување за кујнски остров бар прилагодливо виси над освет?
  • Неодамнешно

Jhbhqkx 39 47 линеарна светлина за приврзоци LED затемнето трпезарија за трпезарија модерна црна другарска осветлување за кујнски остров

DEN 1424.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставни модерни линиски лустери, флексибилно одговараат со естетски структури како што се криви, подобрување на слојот и уметничкото чувство за осветлување визуелно, создавајќи шармантен стил на осветлување Тело на железна уметност, задебелена метална шминка, фино сечење, три слоја на процес на печење на боја На површината, лесен за чистење и не е лесен за кородирање . Се користат високо квалитетни извори на светлина на LED, со разумно растојание помеѓу изворите на светлина, стабилното осветлување, високата осветленост, заштедата на енергија и долг животен век на услугата. Емитува мека светлина без заслепувачки, создавање топол дом . Минималистичките LED лустери се погодни за вашата трпезарија, дневна соба, спална соба, ходор, хотел, скалила, фоаје, коридор, канцеларија, итн. Изворот на светло светло ви обезбедува А. Шармантна атмосфера. Ве молиме, потврдете ја големината на производот пред да купите!. Едноставни модерни линиски лустери, флексибилно одговараат со естетски структури како што се криви, подобрување на слојот и уметничкото чувство за осветлување визуелно, создавајќи шармантен стил на осветлување . Тело на железна уметност, задебелена метална шминка, фино сечење, три слоја на процес на печење на боја На површината, лесен за чистење и не е лесен за кородирање . Се користат високо квалитетни извори на светлина на LED, со разумно растојание помеѓу изворите на светлина, стабилното осветлување, високата осветленост, заштедата на енергија и долг животен век на услугата. Емитува мека светлина без заслепувачки, создавање топол дом .