Организатор за складирање на метален леб корпа овошен зеленчук што служи корпа, црна
  • Неодамнешно

Организатор за складирање на метален леб корпа овошен зеленчук што служи корпа, црна

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За трпезарија, кујна, дневна соба, спална соба, свадба, ресторан Дизајн на дишењето на решетката, шупливото дно ја зголемуваат стабилноста и заштитете ја countertop од гребнатини. Стенд за приказ на овошни корпи, изработено од високо квалитетно железо, за искривена намена. Подготвување и еднократно, лесен за чистење. Одлично за држење овошје, зеленчук, леб, закуски, храна со прсти и многу повеќе. За трпезарија, кујна, дневна соба, спална соба, свадба, ресторан. Дизајн на дишењето на решетката, шупливото дно ја зголемуваат стабилноста и заштитете ја countertop од гребнатини. Стенд за приказ на овошни корпи, изработено од високо квалитетно железо, за 'рѓосана намена. Подготвување и еднократно, лесен за чистење. Одлично за држење овошје, зеленчук, леб, закуски, храна со прсти и многу повеќе. Опис : - штанд за прикажување на овошни корпи, изработено од високо квалитетно железо, за искривена намена. - Дизајн на дишење на решетки, шупливото дно ја зголемуваат стабилноста и заштитете го countertop од гребнатини.

- Size:
28x20cm/11.02x7.87inch
Package Includes:
1 Piece Fruit Basket:
Note:
Conversion:
1inch=2.54cm, 1cm=0.393inch
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement.:
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed.:
Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience!: