Фудбалски тим на Зубаз, НФЛ Вашингтон, црно тело, статички лагер за статички лагер со целосна патенти
  • Неодамнешно

Фудбалски тим на Зубаз, НФЛ Вашингтон, црно тело, статички лагер за статички лагер со целосна патенти

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на патент. Џемпер со качулка. Екран печатена графика. Официјално лиценциран од НФЛ. Повеќе од 27 години, класичните производи на Зубаз се истакнуваа како крајниот пример за луд стил и неверојатна удобност. Вашата најтешка одлука ќе биде изборот помеѓу огромниот избор на отпечатоци и бои, забавувајте се и добредојде во прекрасниот свет на Зубаз!.