месинг цевка Uxcell, 14мм ОД 1мм Дебелина на wallидот од 100мм со должина на цевки за цевки за индустрија, DIY проекти 2 парчиња
  • Неодамнешно

месинг цевка Uxcell, 14мм ОД 1мм Дебелина на wallидот од 100мм со должина на цевки за цевки за индустрија, DIY проекти 2 парчиња

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Големина на цевката] - Надворешен дијаметар : 14мм / 0,55 -инчи; Дебелина на wallидот : 1мм / 0,04-инчи; Вкупна должина : 100мм / 3,94-инчи [Материјал] - Направен од месинг материјал за голема јачина, заварување, отпорност на корозија и долготрајна издржливост. [Широки апликации] - Најчесто се користат во DIY проекти, занаети, механички компоненти, градежни модели, украси за градење, украсни рамки, индустриски, градинарски производи и така натаму. [Флексибилна употреба] - Месинг -цевките можат да се обработуваат, удираат и заваруваат со употреба на професионална опрема според различните должини и форми што ви се потребни. [Беспрекорна конструкција] - Нашата цевка од месинг со лесна и мазна површина е достапна за прецизни апликации или ракотворби. [Големина на цевката] - Надворешен дијаметар : 14мм / 0,55 -инчи; Дебелина на wallидот : 1мм / 0,04-инчи; Вкупна должина : 100мм / 3,94-инчи. [Материјал] - Направен од месинг материјал за голема јачина, заварување, отпорност на корозија и долготрајна издржливост. [Широки апликации] - Најчесто се користат во DIY проекти, занаети, механички компоненти, градежни модели, украси за градење, украсни рамки, индустриски, градинарски производи и така натаму. [Флексибилна употреба] - Месинг -цевките можат да се обработуваат, удираат и заваруваат со употреба на професионална опрема според различните должини и форми што ви се потребни.