U-M Pulabo Durableartificial Vine reptile Terrarium Box Habitat Decoration гуштер зелени лажни растенија лисја
  • Неодамнешно

U-M Pulabo Durableartificial Vine reptile Terrarium Box Habitat Decoration гуштер зелени лажни растенија лисја

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Должина : 2м (78,74in) Додадете животна забава за вашите миленици, помогнете во приватноста и ослободете го стресот за домашни миленици. Тип на ставка : Вештачка лоза. Може да се користи за качување и украсна употреба за гуштери, камелеони. Pulabo Durable Artificial Vine Reptile Terrarium Box Habitat Decoration гуштер зелени лажни растенија остава висок квалитет. Должина : 2м (78,74in). Додадете животна забава за вашите миленици, помогнете во приватноста и ослободете го стресот за домашни миленици. Тип на ставка : Вештачка лоза. Може да се користи за качување и украсна употреба за гуштери, камелеони. Pulabo Durable Artificial Vine Reptile Terrarium Box Habitat Decoration гуштер зелени лажни растенија остава висок квалитет. Може да се користи за искачување и декоративна употреба за гуштери, камелеони.ИТИМ Тип : Вештачка винелна должина : 2м (78,74in) Додадете животна забава за вашите миленици, помогнете во приватноста и олеснување на стресот за миленичиња.