LED рефлексивен елек за извршување на опрема, USB-полнење со голема видливост на светлина, светло од 6-11 ч.
  • Неодамнешно

LED рефлексивен елек за извршување на опрема, USB-полнење со голема видливост на светлина, светло од 6-11 ч.

DEN 255.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еластична ткаенина ✅ 【【【Бидете безбедни】 LED рефлексивниот елек е светла ноќе и има голема видливост за да ја заштитите вашата безбедност, дури и во суровата околина оддалечена 1000 метри, јасно може да се види опремата за LED ноќно работење. Погоден за одење во текот на ноќта и одење на кучиња, возење велосипед или какви било активности за ноќно време. ✅ 【USB полнење】 Рефлексивниот елек за трчање е USB полнење, нема потреба да се менува батериите, полнењето е многу погодно. Секој рефлексивен елек е опремен со USB кабел за полнење, време за полнење 45 минути, кој работи 5-8 часа. Соодветно наполнет, можете да излезете со доверба, да уживате во спортот на отворено ноќе. ✅ 【Лесен пондериран и лесен за носење】 само 150g. Волшебниците на тркачите се лесни, што е погодно за сите возрасти. Безбедносен елек со предни и задни светла, со 3 режими на трепкање, дури и ако шетате, трчате или возите велосипед во темница, возилата во далечината се лесни за гледање и многу привлечно. ✅ 【Еластична и прилагодлива】 Рефлексивната опрема за вртење ја зголемува должината на рамото од 33 инчи на 65 инчи и обемот на половината од 26 инчи на 49 инчи. Нашите ленти за половината се еластични, дишење и високо прилагодливи за да ги вклопат сите типови на тело. Совршено се вклопува во вашата надворешна облека во студено време. ✅ 【Меки материјали и удобно вклопување】 Нашиот LED рефлексивен елек за трчање е изработен од меки ткаенини и со тоа се удобни и погодни за тела без да се движат, тресете, скокаат, возејќи или триење. Ве чувајте безбедни во трчање, возење велосипед, одење, мотоциклирање и итн. Еластична ткаенина. ✅ 【【【Бидете безбедни】 LED рефлексивниот елек е светла ноќе и има голема видливост за да ја заштитите вашата безбедност, дури и во суровата околина оддалечена 1000 метри, јасно може да се види опремата за LED ноќно работење. Погоден за одење во текот на ноќта и одење на кучиња, возење велосипед или какви било активности за ноќно време. ✅ 【USB полнење】 Рефлексивниот елек за трчање е USB полнење, нема потреба да се менува батериите, полнењето е многу погодно. Секој рефлексивен елек е опремен со USB кабел за полнење, време за полнење 45 минути, кој работи 5-8 часа. Соодветно наполнет, можете да излезете со доверба, да уживате во спортот на отворено ноќе. ✅ 【Лесен пондериран и лесен за носење】 само 150g. Волшебниците на тркачите се лесни, што е погодно за сите возрасти. Безбедносен елек со предни и задни светла, со 3 режими на трепкање, дури и ако шетате, трчате или возите велосипед во темница, возилата во далечината се лесни за гледање и многу привлечно.